Sponsorizat
Categories: Eveniment

Bătrâna de 92 de ani din Cluj-Napoca care a fost dată dispărută, găsită moartă lângă un pârâu

Sponsorizat
Sponsorizat

 După ce a fost dată dispărută de către familia sa, bătrâna de 92 de ani din Cluj-Napoca, a fost găsită moartă de către autorități.
„În urma sesizării din data de 26 noiembrie a.c., cu privire la plecarea voluntară a unei femei in vârsta de 92 de ani din municipiul Cluj-Napoca, s-au constituit echipe operative de polițiști, care au efectuat căutări specifice.

Pe parcursul activităților s-a stabilit că femeia s-ar afla într-o livadă din proximitatea municipiului Cluj-Napoca, fiind găsită în data de 27 noiembrie a.c., în jurul orei 04.00, din păcate decedată, în stufărișul de la marginea unui pârâu”, a transmis IPJ Cluj.

Source link

Facebook Comments Box
Stefania Heinz

Recent Posts

Un Adio Dureros: Taximetria din Cluj-Napoca a Pierdut un Coleg Drag

Astăzi, o veste tristă a cutremurat comunitatea taximetriștilor din Cluj-Napoca, lăsând în urmă un gol…

4 days ago

Noua imagine a Sora Shopping Center: transparența ca strategie de mediere urbană

O randare recentă oferă o primă privire asupra modului în care ar putea arăta Sora…

6 days ago

Elev de la Colegiul Național „Andrei Mureșanu” Dej, admis în Mensa România: în top 2% la nivel mondial

Colegiul Național „Andrei Mureșanu” din Dej conform dejeanul.ro, marchează o nouă performanță de excepție. Gabriel…

2 weeks ago

Ungaria modifică Constituția: genul legal este definit exclusiv ca masculin sau feminin

Ungaria a adoptat o modificare constituțională prin care genul legal este recunoscut exclusiv ca masculin…

2 weeks ago

Timp pentru familie și cumpărături planificate: programul supermarketurilor de Crăciun 2025 și Anul Nou 2026

Sărbătorile vin cu miros de cozonac, luminițe și timp prețios petrecut alături de cei dragi…

3 weeks ago