Sponsorizat
Categories: Eveniment

Tânărul din Cluj dispărut de lângă mama lui, la o benzinărie, a fost găsit într-o pădure

Sponsorizat
Sponsorizat

O femeie din Cluj a cerut ajutorul Poliției după ce fiul să a dispărut. Femeia le-a povestit agenților că era cu fiul ei într-o benzinărie din Hațeg, în Hunedoara, când tânărul a plecat fără să îi spună și nu s-a mai întors. Din fericire, polițiștii l-au găsit teafăr, nefiind victima vreunei infracțiuni.Update
Cristian a fost găsit teafăr în pădurea Slivuț, în apropierea orașului Hațeg. Tânărul de 27 de ani nu a fost victima vreunei infracțiuni, anunță Observator Tv.Stire Initiala: O mamă din Cluj a cerut ajutorul polițiștilor după ce fiul ei a plecat de lângă ea, de la o benzinărie din Hațeg, Hunedoara.Cristian Răzvan Iepure, un tânăr în vârstă de 27 de ani, din Cluj Napoca, este căutat de poliție, după ce a fost dat dispărut de mama lui. Femeia le-a povestit agenților că era cu fiul ei într-o benzinărie din Hațeg, în Hunedoara, când tânărul a plecat fără să îi spună și nu s-a mai întors.Poliţiştii din județul Hunedoara caută un tânăr, în vârstă de 27 de ani, din municipiul Cluj Napoca, județul Cluj, care a plecat voluntar din localitatea Hateg județul Hunedoara și nu a mai revenit, potrivit Observator.Alarma la 112 a fost dată duminică dimineață.“La data de 29 mai 2022, în jurul orei 10:00, polițiștii din cadrul Poliției Orașului Hateg au fost sesizați de către o femeie, cu privire la faptul că, la data de 28 mai 2022, în timp ce se afla într-o stație de carburanți din orașul Hațeg, județul Hunedoara, fiul acesteia, IEPURE RĂZVAN – CRISTIAN, de 27 de ani, din municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj, a părăsit incinta stației de carburanți fără a-si înștiința mama plecând într-o direcție necunoscută“, au transmis reprezentanții IPJ Hunedoara.Semnalmente Cristian Răzvan Iepure:
– înălţime aproximativ 1,75 metri
– greutate – aproximativ 70 de kilograme– ochi căprui, păr negru scurt de aproximativ 1 cm
– tuns scurt, fața ovală
– nu prezintă semne particulare sau tatuaje.În momentul plecării, tânărul era îmbrăcat cu un tricou de culoare albastru, pantaloni blue-jeans de culoare albastru, șapca de culoare negru iar in picioare avea o pereche de culoare închisă, anunță Replica Hunedoara. 
Cei care pot furniza informații ce pot ajuta la găsirea tânărului sunt rugați să anunțe cea mai apropiată unitate de poliție sau să sune la numărul de urgență 112.

Source link

Facebook Comments Box
Diana Petrescu

Recent Posts

🚨 Accident rutier la Jucu, pe drumul Gherla – Cluj-Napoca!

Vineri seara, 3 octombrie 2025, în jurul orei 20:30, un accident rutier s-a produs pe…

4 hours ago

Atenție, șoferi și trotinetiști! RCA pe CNP și examen obligatoriu

"Trotinetele au scăpat de sub control"Titi Aur Fostul campion de raliuri și actual proprietar al…

7 hours ago

Florin Piersic strălucește la 89 de ani! Marele actor face senzație pe Cluj Arena

Florin Piersic, unul dintre cei mai iubiți actori români, a făcut senzație luni seara pe…

22 hours ago

Exclusiv -Accident rutier grav între Luna de Sus și Stolna, în 3 octombrie! Grija Mare!

Un accident rutier deosebit de grav a avut loc joi, 3 octombrie, pe drumul județean…

1 day ago

Aur pentru România: Eleva din Cluj cucerește Olimpiada Internațională de Chimie Aplicată

O elevă din Cluj-Napoca a făcut România mândră, câștigând medalia de aur la Olimpiada Internațională…

1 day ago

Incendiu în cartierul Zorilor din Cluj-Napoca. Trei garaje distruse, un bărbat a suferit un atac de panică

Un incendiu puternic a izbucnit duminică dimineață pe strada Tatra din cartierul Zorilor, Cluj-Napoca. Trei…

2 days ago