Sponsorizat
Categories: Eveniment

U Cluj va juca cu suporteri meciul cu Astra de marti, 30 noiembrie, pe Cluj Arena – E fain la Cluj!

Sponsorizat
Sponsorizat

Suporterii Universitatii Cluj sunt asteptati la stadion, marţi 30 noiembrie 2021, când va avea loc meciul cu Astra Giurgiu din lupta pentru promovarea în Liga 1. 

Suporterii Universităţii sunt aşteptaţi pe Cluj-Arena la ultimul meci pe teren propriu din 2021. “Vino alături de noi la ultimul meci pe teren propriu din 2021! Avem nevoie de tine în tribune la partida care ne poate aduce calificarea matematică în play-off-ul pentru promovare”, a anunţat pe pagina oficială de Facebook clubul Universitatea Cluj. 

“Revenim pe stadion. Marți, 30.11 e zi mare: joacă UNIVERSITATEA! Încă un meci important în lupta noastră pentru promovare! Cu mic, cu mare, marți e musai să fii la meci! Pentru ca următoarea zi e 1 Decembrie, tricolorul trebuie să fie nelipsit de lângă fularul alb-negru! Nu avem altă prioritate! Renunțăm la tot deoarece, Joacă Universitatea! Asta ne e prioritatea! Altele vor fi pe locul doi! Ne vedem marți pe Cluj Arena”, au postat şi Şepcile Roşii pe pagina de Facebook. 

“U” Cluj – Astra Giurgiu se joacă de la 17:30

, însă noi vă recomandăm să veniți la stadion mai repede, pentru a evita aglomerația la porțile de intrare.

Biletele pot fi achiziționate accesând următorul link https://www.bilete.ro/fc-universitatea-cluj-astra-giurgiu/

În ziua meciului, primele case de bilete de la Cluj Arena se vor deschide începând cu ora 12:00

Persoanele care doresc să participe la eveniment pot intra pe stadion doar pe baza 𝗖𝗘𝗥𝗧𝗜𝗙𝗜𝗖𝗔𝗧𝗨𝗟𝗨𝗜 𝗩𝗘𝗥𝗗𝗘 𝗖𝗢𝗩𝗜𝗗-𝟭𝟵, care atestă vaccinarea sau trecerea prin boală.

Source link

Facebook Comments Box
Tudor Calinescu

Recent Posts

Apa revine în Cluj! Lucrările de urgență sunt aproape finalizate

Lucrarea programată la rețeaua de apă din județul Cluj, desfășurată în intervalul 20–23 mai 2025,…

7 hours ago

Judecătorii CCR închid jocul: Simion pierde definitiv, Nicușor Dan devine președintele României

Curtea Constituțională a României (CCR) a respins joi, 22 mai, cererea depusă de George Simion…

15 hours ago

În Cluj-Napoca va circula un autobuz cu conducere autonomă

Angajații companiei Adastec, deținută de turci, efectuau testele finale la autobuzul autonom pe care compania…

17 hours ago

Distinguished Gentleman’s Ride revine la Cluj-Napoca – Eveniment caritabil pentru sănătatea bărbaților

Pe 25 mai, Clujul nu este doar vibrant – devine epicentrul unui spectacol urban cu…

18 hours ago

Istoric! U Cluj revine în cupele europene după o pauză de 53 de ani. Sabău: „La revedere, Untold!”

Universitatea Cluj scrie istorie! După o pauză de 53 de ani, „Șepcile Roșii” revin în…

19 hours ago

Arestat la doar 19 ani pentru trafic de droguri de mare risc vindea minorilor in Cluj

Un tânăr de doar 19 ani a fost arestat la Cluj, după ce a fost…

1 day ago