Sponsorizat
Categories: Sport

Primele 10.000 de bilete pentru UNTOLD 2024 se vor pune la vânzare în câteva zile

Sponsorizat
Sponsorizat

Timp Liber

Organizatorii UNTOLD anunță că pe data de 12 septembrie, la ora 12:00, vor fi puse în vânzare primele 10.000 de abonamente pentru ediția din 2024.

Festivalul UNTOLD/ Foto: UNTOLD

  


Organizatorii UNTOLD, festival care ocupă locul 3 în Europa și locul 6 la nivel mondial, conform clasamentului oficial Top 100 Festivals, realizat de DJ Mag, anunță că pe data de 12 septembrie, la ora 12:00, vor fi puse în vânzare primele 10.000 de abonamente pentru ediția din 2024. 


Pentru fanii care se înscriu pe https://untold.com/register, aceste abonamente vor avea un preț special de 99 de Euro plus taxe. Fanii entuziaști ai festivalului UNTOLD sunt încurajați să se înregistreze pe site-ul oficial al evenimentului pentru a avea prioritate în achiziționarea acestor abonamente speciale.CITEȘTE ȘI:
UNTOLD face un mega festival în Dubai în februarie 2024! Stabilește două recorduri mondiale, pe Burj KhalifaÎnregistrarea online le oferă șansa de a accesa abonamentele înaintea vânzării generale și le asigură posibilitatea de a se bucura de toate experiențele pregătite de organizatori pentru ediția de anul viitor.


Fiecare ediție a festivalului devine o poveste aparte, la care participă fanii din întreaga lume. UNTOLD și-a câștigat recunoaștere internațională pentru show-urile uluitoare, producțiile vizuale impresionante și pentru că organizatorii aduc în fiecare an, în inima Transilvaniei, artiști și DJ de top din industria muzicală internațională. În acest an, UNTOLD, festivalul care a pus România pe harta celor mai mari evenimente, a urcat pe locul 6 în Top 100 Festivals, consolidându-și poziția ca unul dintre cele mai apreciate festivaluri din lume, și a reușit să ajungă în topul celor mai mari 3 festivaluri organizate în Europa, alături de Tomorrowland (Belgia) și Glastonbury (Marea Britanie).


Citiți monitorulcj.ro și pe Google News

CITEȘTE ȘI:



Source link

Facebook Comments Box
Stefan Petre

Recent Posts

Un Adio Dureros: Taximetria din Cluj-Napoca a Pierdut un Coleg Drag

Astăzi, o veste tristă a cutremurat comunitatea taximetriștilor din Cluj-Napoca, lăsând în urmă un gol…

4 days ago

Noua imagine a Sora Shopping Center: transparența ca strategie de mediere urbană

O randare recentă oferă o primă privire asupra modului în care ar putea arăta Sora…

6 days ago

Elev de la Colegiul Național „Andrei Mureșanu” Dej, admis în Mensa România: în top 2% la nivel mondial

Colegiul Național „Andrei Mureșanu” din Dej conform dejeanul.ro, marchează o nouă performanță de excepție. Gabriel…

2 weeks ago

Ungaria modifică Constituția: genul legal este definit exclusiv ca masculin sau feminin

Ungaria a adoptat o modificare constituțională prin care genul legal este recunoscut exclusiv ca masculin…

2 weeks ago

Timp pentru familie și cumpărături planificate: programul supermarketurilor de Crăciun 2025 și Anul Nou 2026

Sărbătorile vin cu miros de cozonac, luminițe și timp prețios petrecut alături de cei dragi…

3 weeks ago