Sponsorizat
Categories: Social

Casă bătrânească din Gherla, scoasă la vânzare la un preț halucinant: E un zero 0 în plus sau nu văd bine?/Asta se întâmplă când lipsești mult de la școală

Sponsorizat
Sponsorizat

O casă bătrânească din Gherla a fost scoasă la vânzare la un preț exorbitant de 160.000 de euro. Cei care au văzut anunțul nu s-au abținut să facă haz de necaz, dar aparent numele județului cântărește mult, proprietara precizând pentru cei care au crezut că a pus prea multe zerouri că nici garsonieră nu găsești la 16.000 de euro în Gherla, mai nou. „Casă de vînzare în Gherla, compusă din 2-2camere, bucătărie, baie, 1 hol, 2 cămari, garaj, cotete, magazie, suprafața 74m, grădină, total suprafață 640 m. Gaz,curent, apă, canalizare, centrală, sobă teracota, fântână, ieșire la 2 străzi, acte la zi, locuibilă, necesită renovare”,  se arată în anunțul publicat pe un grup de Facebook.
Întrebată de preț, proprietara a precizat că este 160.000 de euro, dar e „ușor negociabil prețul”.„E un zero 0, în plus sau nu văd bine?”; „Asta se întâmplă când lipsești prea mult de la școală,mai ales orele de matematică,nu știi când să te oprești, nu știi câte cifre trebuie adăugate. Nu ai și tu un prieten isteț să te ajute?”; „Cam ~ de mult!!! Fără un 0 te caut. PROMIT!” – au făcut haz de necaz cei care au văzut anunțul.

Source link

Facebook Comments Box
Stefan Petre

Recent Posts

🐾 Primăria Cluj-Napoca permite accesul cu animale de companie în instituțiile publice

🐾 Cluj-Napoca: Acces permis pentru animalele de companie în instituțiile publice Un pas important spre…

1 day ago

Cum ajungi rapid la Electric Castle 2025: tren, autobuz sau mașină? Ghid complet pentru Bonțida

Electric Castle 2025 revine între 16–20 iulie la Castelul Banffy din Bonțida, cu un line-up…

2 days ago

Kids Thursday revine la Iulius Mall Cluj – Teatru de păpuși gratuit în aer liber, toată vara!

Spectacole magice pentru cei mici, în fiecare joi din vară, la Iulius Mall Cluj! Vara…

2 days ago

Accident tragic în Cluj: Copil de 2 ani și 7 luni, lovit mortal de o mașină în Căpușu Mic

Un grav accident rutier a avut loc marți seara, 2 iulie, în localitatea Căpușu Mic,…

2 days ago

Tragedie la Săvădisla, Cluj: Bărbatul prins între fiarele contorsionate a murit

Un grav accident rutier a avut loc în localitatea Săvădisla, județul Cluj. Un bărbat de…

3 days ago