Eveniment
Foc pe autostradă! O mașină s-a făcut scrum lângă Turda

Pompierii clujeni au intervenit, vineri, pentru a stinge flăcările care au cuprins o autoutilitară, pe autostrada A10, în apropiere de Turda.
O autospecială pentru stins incendii a fost alertată, în jurul orei 14:50, pentru a lichida flăcările care au cuprins o autoutilitară la ieșire de pe autostrada A10, spre Turda.
“Pompierii au găsit autovehiculul cuprins aproape în totalitate de flăcări și ocupanții ieșiți din acesta.
Nu au fost persoane rănite ca urmare a acestui eveniment, iar din cercetările preliminare se pare că focul a pornit de la o defecțiune la instalația electrică a autovehiculului”, precizeză ISU Cluj.
-
Social2 days ago
”Atenție: HOȚI! Tocmai i-am prins la furat în Big Mănăştur. Ce fură vând prin Piața Ion Meşter şi zona Minerva” – FOTO
-
Sport2 days ago
Experiența clujenilor blocați la Munchen din cauza zăpezii. Mărturia unui pasager: „Ce ați văzut la TV nu descrie suficient de bine realitatea”
-
Eveniment2 days ago
ACCIDENT în Cluj-Napoca, pe strada Paris. Victimă încarcerată
-
Afaceri Cluj1 day ago
Magia Sărbătorilor Prin Ochiul Aristic al Decoratiunilor Handmade de la Andra Sally Art
-
Eveniment2 days ago
Recenziile clujenilor la noul restaurant „Taverna Racilor” din Iulius Mall: „Aspect de cantina….La Cluj într-un an ești pa”
-
Sport7 hours ago
Nota de plată la o terasă din centrul Clujului: s-au trezit cu bacșiș pe bon fără să-l ceară. „I-aș recomanda să își ia tips din prețurile alea umflate”.
-
Social2 days ago
O femeie a fost filmată cum circula pe mijlocul străzii în Cluj-Napoca, printre mașini – VIDEO
-
Eveniment2 days ago
Un șofer clujean a rămas fără permis când își ducea urgent soția însărcinată la spital. Judecătorii i-au dat câștig de cauză